اینوتکس ۲۰۱۹

اینوتکس ۲۰۱۹

هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری اینوتکس ۲۰۱۹ با شعار «اکوسیستم نوآوری و فناوری زیر یک سقف از ۱۹ خرداد تا ۲۲ خرداد ماه در نمایشگاه بین‌المللی برپاست.
هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری اینوتکس ۲۰۱۹ از امروز با شعار «اکوسیستم نوآوری و فناوری زیر یک سقف» با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری شروع به کار کرد. این نمایشگاه طی هفت دوره گذشته با هدف گردهمایی مؤثرترین نقش‌آفرینان اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور برگزار شده است.
اینوتکس محلی برای گردهمایی کلیه اجزای اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور و رویدادی برای ملاقات متخصصان، کارشناسان، کارآفرینان، سرمایه گذاران، مخترعان و سیاستگذاران است.
در اینوتکس ۲۰۱۹ پیش‌بینی شده که بیش از ۷۰۰۰ نفر از نمایشگاه بازدید کنند. در این دوره از نمایشگاه بیش از ۴۰۰ شرکت استارت آپ و سرمایه گذار حضور دارند. همچنین بیش از ۴۰۰ جلسه B2B پیش‌بینی شده که برگزار می‌شود. علاوه بر این، ۳۰ رویداد و پیش‌رویداد جانبی در حاشیه اینوتکس ۲۰۱۹ برپا خواهد شد.
نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۹ با هدف ارتباط بین سرمایه گذاران داخلی و بین‌المللی با شرکت‌ها و استارت‌آپ ها، مشارکت و همکاری بین شرکت‌های فناور و استارت‌آپ های داخلی و خارجی و تولید محتوا برگزار می‌شود.
اینوتکس استیج، اینوتکس تلنت، نوآوری نوآورانه، ارائه فناوری، کافه سرمایه، پاویون مشاوران، تجربه فناوری، اینوجوان و هاب رسانه‌ای، از جمله رویدادهای جانبی اینوتکس ۲۰۱۹ به شمار می‌رود.

با دیگران به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *