اختتامیه رویداد بین المللی تکنوتک انرژی برگزار شد

اختتامیه رویداد بین المللی تکنوتک انرژی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مرکز نوآوری و شتابدهی تگ، رویداد بین المللی تکنوتک انرژی که به میزبانی مرکز نوآوری و شتابدهی تگ بود در تاریخ ۲۳ دی ماه ۱۴۰۰ به شکل حضوری و آنلاین برگزار شد.

این رویداد در تاریخ ۱۵آبان ماه با همکاری شرکت شهرک‌های صنعتی و انجمن هوشمندسازی انرژی با محوریت موضوع هوشمندسازی در انرژی شروع شد.

پس از دعوت اساتید مطرح حوزه و تشکیل هیئت علمی رویداد، چالش‌های اولویت دار منطبق با محور‌های اصلی رویداد براساس نظرات کارشناسان و فعالین خصوصی، دولتی و دانشگاهی انجام شد.

از ۱۰ آذرماه تا ۹ دی ماه با تشکیل دبیرخانه تخصصی رویداد تکنوتک انرژی و اعلام فراخوان به تمام مراکز پژوهشی و انجمن‌های فعال حوزه انرژی ثبت نام اولیه متخصصین، فناوران و نوآوران صاحب ایده  از طریق سایت مرکز نوآوری و شتابدهی تگ انجام شد.

در این رویداد با برگزاری پنل‌های مناظره محور و کارگاه‌های آموزشی به شکل تخصصی، سعی بر این شد که شرکت کنندگان درک کامل‌تری از چالش‌های راه اندازی کسب و کار در حوزه انرژی پیدا کنند.

از کشورهای هند و انگلیس و شهرهای مختلف ایران ثبت نام صورت گرفت. پس از غربال‌گری، ۱۴ تیم انتخاب و در ارزیابی ثانویه ۶ تیم به مرحله ارائه نهایی راه یافتند.

با برگزاری اختتامیه رویداد به شکل دمودی (Demo Day) سه تیم برگزیده توسط هیئت داوری انتخاب شدند که به ترتیب عبارت‌اند از:

  1. تیم اپلیکیشن توان به سرپرستی آقای مهدی نواب زاده، کسب رتبه اول
  2. تیم بهینه‌سازی فیلترها در صنعت به سرپرستی دکتر سحر مبشری با کسب رتبه دوم
  3. تیم  اینورتر خورشیدی به سرپرستی دکتر اسماعیل زنگنه با کسب رتبه سوم

لازم به ذکر است با اعلام همکاری انجمن هوشمندسازی انرژی دبیرخانه این رویداد به صورت دائمی در مرکز نوآوری و شتابدهی تگ با هدف برگزاری رویدادهای بین المللی در حوزه انرژی در فواصل زمانی مشخص استقرار پیدا می‌کند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد رویدادهای تکنوتگ به اینجا مراجعه نمایید.

با دیگران به اشتراک بگذارید: